Masaż Tantra czym jest i na czym polega?

Masaż Tantra

Masaż Tantryczny – To jedna z przyjemniejszych i relaksujących czynności jakiemu może poddać się osoba potrzebująca odprężenia i odpoczynku.

Wywodzi się on z czasów starożytnych, ale dopiero dziś odkrywany jest na nowo. Masaż ten można by porównać do tradycyjnego masażu klasycznego, który ma olbrzymie znaczenie zdrowotne pozwalając usunąć i zniwelować problemy z ciała jednak coraz większą popularność w naszych czasach zyskują nie masaże klasyczne a masaże Tantryczne, które nie tylko niwelują problemy w ciele ale również w duszy i umyśle.

Z uwagi na swój wyjątkowy charakter poleca się go osobom przeżywającym stresy fizyczne, zmęczenie, osobom z depresją a także rozmaitymi problemami natury psychiczno-fizycznej.

Masaż Tantryczny posiada olbrzymią siłę wyzwalając i uwalniając od stresu i likwidując wewnętrzne blokady.

Prawidłowo wykonany masaż pozwala na rozluźnienie ciała, pełen relaks a także na otwarcie się na swoje potrzeby oraz wyzwolenie się  i pozbycie się wstydu.

Jak się odbywa masaż tantryczny?

 

Podczas sesji oferujemy przyjemne doznania, przechodząc od uczucia relaksu do napięcia, które dzięki odpowiednim technikom masażu zostaje uwolnione.

Sam masaż przebiega przy relaksacyjnej muzyce, świecach, przyjemnych nutach zapachowych, co pozwala na skupienie oraz głęboki kontakt z własnym wnętrzem.

Masaż odbywa się na wygodnym i dość obszernym materacu zapewniającym komfort obu stronom.

Masaż tantryczny wykonuje się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Obejmuje on każdą część ciała dla zapewnienia przyjemności i relaksu. W masażu używamy dłoni , przedramion oraz otuleń własnym ciałem. W masażu Tantrycznym odczujemy mix stylów od masażu klasycznego , hawajskiego lomi lomi nui po otulenia masażystów. Obserwując ciało pacjentów wykonujemy ruchy , które jeszcze bardziej pogłębiaja relaks . Do każdego podchodzimy indywidualnie i to jest najpiękniejsze 🙂

Czy tantra jest masażem „body to body”? Owszem, technika „ciało do ciała” występuje, używając klatki piersiowej i otuleń, odkrywamy holistyczną naturę zabiegu.

Każda partia ciała uznawana jest za równorzędną w kwestii swojej wartości i znaczenia, nie jest automatycznie odrzucana, czy uznawana z góry za wstydliwą,  a zatem wyłączoną z prawa do masażu.

Ciało namaszczamy naturalnymi olejami lub odpowiednimi suplementami jak np. czekolada, w zależności od wyboru masażu.

Masaże tego rodzaju w czasach starożytnych były  formą czczenia starożytnych bogów, a zarazem siły witalnej i naturalności.

,, Masaż Lingam i Joni  jest  tajemnicą. W  zen istnieje określenie „umysłu początkującego”, przez które rozumie się umiejętność przeżywania danej rzeczy bez uprzedzeń, jak gdybyśmy doświadczali jej po raz pierwszy. Jako symbol możemy sobie wyobrazić oczy dziecka, które po raz pierwszy w  swoim życiu widzi jakiś kwiat i podziwia go. Jeśli do każdego masażu lingam/ joni  podejdziemy w ten sam sposób, bez żadnych uprzedzeń, to każdy jeden masaż będzie wprawiał nas w zdziwienie. Wtedy, wolni od oceny i porównywania, doświadczamy wyjątkowego wydarzenia, które za każdym razem ukazuje się nam na nowo; cudu, który sam w sobie jest wyrazem stworzenia. Jesteśmy istotami czującymi. Wszyscy chcielibyśmy być szczęśliwi. Wszyscy szukamy szczęścia i źródła szczęścia. To sprawia, że jesteśmy dogłębnie ludzcy i  wszyscy ze sobą połączeni. Masaż lingam/ joni  jest krokiem w tym właśnie kierunku”

Nigdy nie są one forsowane na siłę. Są  wynikiem naturalnych pragnień i otwarcia się ciała na masaż. Pragniemy zaznaczyć , że te miejsca nie są koniecznością podczas sesji. Masaż miejsc lingam i joni to zbilansowane  ruchy , które pozwolą Państwu spojrzeć na  zupenie inną stronę własnej seksualności.

Jeśli osoba masowana nie będzie gotowa otworzyć się w pełni na masaż,  masażysta ze zrozumieniem i pełną akceptacją przyjmuje ten stan, jako w pełni naturalny.

ŻYCIE JEST ZBYT KRÓTKIE BY OGRANICZAĆ SIĘ W NIM TYLKO DO ZNANYCH NAM DRÓG…

Nieznane nie oznacza gorsze… wyjdź z własnej strefy komfortu i bierz od życia to co najlepsze…

Dzięki naszym seansom odzyskasz swoją pewność siebie, zaakceptujesz swoje ciało.

NAUCZYMY CIĘ JAK CZERPAĆ RADOŚĆ Z ŻYCIA

Korzyści wynikające z masażu Tantra

  1. Zmniejsza stres– masaż tantryczny pozwala przenieść umysł w otchłań relaksu i spokoju. Złagodzi Twoje skołatane myśli i otuli Twoje ciało wyciszeniem i spokojem.
  2. Rozluźnia mięśnie– masaż tantryczny nie tylko wpływa na nasze zmysły, ale również działa na napięte mięśnie.
  3. Poprawia zdrowie i wygląd skory– dzięki naturalnym olejom, które używamy twoja skóra będzie nawilżona, gładka i elastyczna. Podczas sesji zwiększony zostaje przepływ krwi, który pozwoli na dotlenienie Twojego organizmu i komórek.
  4. Kontroluje emocje– podczas sesji zapomnij o otaczających Cię problemach, pozwól sobie aby przenieść umysł na wyższy poziom spokoju i duchowości.
  5. Pozwala na nowe doświadczenie, akceptację i otwartość– podczas sesji doświadczysz technik, dzięki którym możesz odkryć nowy wymiar przyjemności. Masaż tantryczny jest otwarty dla wszystkich bez względu na płeć czy orientację.
  6. Zwiększa pewność siebie– podczas masażu każdy traktowany jest indywidualnie. Każdy z nas jest inny i tak samo ważny, doceniany, traktowany z należytym szacunkiem i dobrocią.
  7. Otwiera na dobro, miłość– podczas sesji doświadczysz jaki szacunek, zrozumienie i opieka płynie ze strony masażystów.

Opinie o masażu Tantra

Niektóre z opinii o masażu tantra umieszczone przez naszych klientów:

„Jestem bardzo zadowolona z masazu, bo przyniosl calkiem spora ulge moim napietym i bolacym nieco miesniom. Chyba musze takie miejsca odwiedzac czesciej. Serdecznie polecam i jednoczesnie bardzo dziekuje za sympatyczna obsluge”

„Masaż niesamowity. Bardzo się zrelaksowalam. Pani Wiktoria bardzo miła i profesjonalna , zniwelowała mój stres i napięcia. Niesamowity klimat !! Wrócę!!”

„Masaż był bardzo przyjemny i relaksujący, zdecydowałem się na odrobinę luksusu w dniu moich 30 urodzin i nie żałuje, jestem bardzo zadowolony.”

„Pierwsza wizyta na masażu , i Me ga pozytywne zaskoczenie . Człowiek jak nowo narodzony po takim zabiegu.”

„Cudowny masaż, dodaje energii i niweluje bóle mięśni. Polecam ! ;)”

Przewiń do góry